معرفی صندوق‌ها

سرمایه‌گذاری امن، امروزه دغدغه سرمایه‌گذاران در بازارهای مختلف می‌باشد که این امر نیازمند صرف زمان بسیار و دانش تخصصی بالایی می‌باشد. صندوق‌های سرمایه‌گذاری یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری امن می‌باشند که با ایجاد تنوع در سبد سرمایه‌گذاری می‌تواند موجب کاهش ریسک سرمایه‌گذاری شود. این صندوق‌ها توسط مدیران متخصص و با تجربه اداره می‌شوند که تصمیمات سرمایه‌گذاری بهینه‌ می‌گیرند. کارگزاری بانک ملی ایران با ارائه صندوق‌های سرمایه گذاری متنوع به سرمایه‌گذاران این اطمینان را می‌دهد که بازده مناسب از سرمایه‌گذاری خود کسب نمایند.

 

 

صندوق‌های سرمایه‌گذاری بانک ملی

صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران یکی از بزرگترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری کشور و از زیر مجوعه‌های بانک ملی ایران است. این صندوق به دلیل ماهیت دولتی خود و قابلیت اعتماد سرمایه‌گذاری همواره مورد توجه بخش بزرگی از شرکت‌ها، موسسات و اشخاص حقیقی بوده است.
 
مهمترین مزایای صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد
۱. بازدهی بالاتر نسیت به سپرده بانکی
۲. مدیریت حرفه‌ای
۳. امکان سرمایه‌گذاری با حداقل هزار تومان
۴. پرداخت سود ماهانه
۵. امکان سرمایه‌گذاری مجدد سودهای ماهانه
۶. قابلیت نقدشوندگی
۷. عدم اعمال نرخ شکست نسبت به برداشت سرمایه 
۸. سود معاف از مالیات برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی
۹. فعالیت تحت نظارت بورس و بانک ملی ایران
۱۰. تسویه روزانه ارزش اسمی ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری در ۳ نوبت ۹:۰۰، ۱۲:۰۰ و ۱۵:۰۰ همان روز
 

معرفی:

بازار سرمایه به عنوان یکی از ابزارهای سرمایه‌گذاری در سال‌های اخیر توانسته بازدهی مناسب‌تری را نسبت به بازارهای موازی (ارز، طلا و مسکن) برای سرمایه‌گذاران ایجاد کند. این مزیت در کنار عدم محدودیت مبلغ سرمایه‌گذاری، سبب شده تا افراد مختلف بتوانند با هر میزان سرمایه‌ای در بازار سرمایه مشارکت کرده و از دو طریق مستقیم و غیر مستقیم نسبت به سرمایه‌گذاری در این بازار اقدام کنند.

روش مستقیم:

در این روش سرمایه‌گذار به طور مستقیم اقدام به خرید و فروش اوراق بهادار (سهام،  اواراق مشارکت، مرابحه و ...) می‌کند. نیاز به دانش مالی، مهارت سرمایه‌گذاری، زمان  کافی برای تحلیل شرکت‌ها و ... از جمله مولفه‌های لازم برای  تبدیل  شدن به یک سرمایه‌گذار موفق در بازار است.

 

انواع  خدمات قابل ارایه در خرید و فروش مستقیم

۱.  ثبت‌نام سجام و اخذ کد معاملاتی بورس  و فرابورس به  صورت غیرحضوری

۲. انجام انواع  معاملات بلوکی و کلان در بورس اوراق بهادار و فرابورس

۳. سامانه  معاملاتی آنلاین خرید و فروش سهام با سرور اختصاصی

۴. امکان سفارش‌گذاری از چند روز قبل و شرکت در عرضه‌های اولیه

۵. بالاترین تخفیف کارمزد در بین کارگزاری‌های برتر

۶. امکان برداشت نقدی در باشکاه مشتریان

۷. اعطای اعتبار نسبت به پرتفوی

۸. انتشار اخبار و بولتن‌های هفتگی در شبکه‌های اجتماعی

 

 

این روش مناسب افرادی است که به دلایل مختلف، اعم از نداشتن دانش مالی، برای تحلیل و بررسی شرکت‌ها و ... امکان سرمایه‌گذاری به صورت مستقیم در بازار سرمایه را ندارند، اما درصدد کسب سود سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه هستند.
صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی کارگزاری بانک ملی ایران از طریق استخدام افراد متخصص، مجرب و متعهد، روش جایگزین مناسبی برای افرادی است که قصد دارند به صورت غیر مستقیم در بازار سرمایه فعالیت کنند.